Primera Estatal Masculina

Termotur Calella / Círculo Amistad Tenerife 5-1 A.Mallorquí (2), A.Martínez (2), A.Arcos (1)

Nova victòria del Termotur Calella, aquest cop contra l’equip canari del Círculo Amistad.

Els nostres van posar ràpidament el 3 a 0 en el marcador, però Albert Arcos no va poder tancar el partit i va cedir un punt contra el millor jugador visitant. Mallorquí i Martínez es van encarregar de fer els dos darrers punts i deixar el marcador en 5 a 1.
primeracirculo

Segona Estatal 

Termotur Calella / Parets 4-2 A.Puig (2), J.Pedemonte (1), J.Basart (1)

El segon equip masculí derrota en un bon partit al 3r classificat, el Parets, gràcies sobretot a que els 3 jugadors locals van aconseguir puntuar.

Jaume Basart va ser qui va certificar la victòria amb un gran partit contra Miquel Molina.


Preferent Territorial

Suris Calella / Olesa 4-3 J.Font (1’5), O.Llimós (1), N.Kassimi (1’5)

Bon partit dels de Preferent, que sumen la segona victòria consecutiva en el dia del debut en la categoria d’Oscar Llimós, que va aconseguir puntuar i forçar el dobles, que es decidiria en el darrer set a favor del Suris gràcies a Jordi Font i Noureddine Kassimi.


Primera Territorial

Cruxent Edelma Calella / Badalona 3-4 J.Puig (1), I.Domínguez (1), Y.Demin (1)
Cruxent Edelma Calella / Ateneu 6-0 
J.Puig (2), I.Domínguez (2), Y.Demin (2)

El Cruxent Edelma Calella va disputar dos encontres aquest cap de setmana. En el primer, un partit avançat, els calellencs van veure com s’escapava la victòria en el dobles contra el Badalona.
El diumenge es van refer de la derrota amb una contundent victòria contra l’Ateneu 1882.


Segona A Territorial

Cruxent Edelma Calella / Ateneu 1882 6-0 N.Matas (2), J.Beneït (2), F.Riera (2)

Bon partit de l’equip de 2a A, que derrota a l’Ateneu per un clar 6 a 0, tot i que algun partit va estar a punt de caure del costat visitant.


Segona B Territorial

Escola TT Calella / Aliança Lliçà 2-4 C.Sánchez (1), A.Kumar (1), C.Pérez 

Derrota de l’equip de 2a B en el dia del debut d’Aman Kumar en la categoria tot i que va aconseguir puntuar.


3a Territorial

Cruxent Edelma Calella / Sallent 3-4 A.Plaza (2), P.Plaza, X.Martí (1)

El Cruxent Edelma deixa escapar la victòria contra el cuer de la classificació.


Veterans 2a A Territorial

Sants / Suris Calella 1-5 Y.Demin (2), J.Puig (2), J.Font (1)

L’equip de veterans es retroba amb la victòria a la pista del Sants amb un clar 1 a 5.


Veterans 3a A Territorial
Collbató / Ag Veterans Calella 4-2 R.Martínez (1), J.Fernández (1), J.Riudavets
Barcino / Ag Veterans Calella 5-1 J.Fernández (1), X.Carbó (1), Q.Mallorquí

Dues derrotes de l’equip de veterans de 3a A, amb partits més ajustats del que marca el resultat final.


Circuit Promeses
Calella va tornar a acollir una fase del Circuit Promeses, juntament amb Reina Elisenda, Falcons i Ateneu. Els calellencs participants en aquesta fase van ser Ian Domínguez, Aman Kumar, Tomás Leone, Aitor Sánchez, Mickey Muñoz, Alex Martínez, Joel Cervantes, Mateu Villaret, Mariona Garrido, Raquel Benjumea i Aiko Sánchez.