Superdivisió Estatal Femenina

Rivas (Madrid) / Suris Calella 0-4 G.Feher (1), S.Xuan Zhang (1’5), A.Fernández (1’5)

Victòria del Suris Calella en el primer partit de l’any a la pista del Rivas madrileny.

El conjunt local estava per davant de les calellenques a la classificació però no va alinear el seu equip base i el Suris va aconseguir una còmode victòria que el fa pujar un lloc a la taula.


Divisió d’Honor Estatal Masculina

Mijas (Màlaga) / Termotur Calella 5-1 A.Mallorquí (1), A.Martínez, A.Arcos
Hispalis (Sevilla) / Termotur Calella 5-1 A.Mallorquí (1), A.Martínez, A.Arcos

El Termotur Calella afrontava un dur doble desplaçament a Andalusia, contra dos equips de la part alta de la classificació i ha tornat amb dues derroter per 5 a 1, tot i plantar cara, sobre tot en el partit de dissabte contra el segon classificat, el Mijas.


Tercera Estatal Masculina

Termotur Calella / Malgrat 5-1 J.Sánchez (1), A.Puig (2), I.Domínguez

Gran victòria per 5 a 1 contra el fins ara líder invicte de la categoria, el Xarxa Malgrat. Els calellencs necessitaven la victòria per allunyar-se de la part compromesa de la classificació i intentara allargar la bona ratxa el proper cap de setmana a la pista del Bàscara.


Primera Territorial

Suris Calella / Sant Cugat 4-3 J.Puig, Y.Demin (1’5), J.Font (2’5)

Gran partit de Jordi Font que dóna la victòria al Suris contra el líder de la categoria, el Sant Cugat.

En el doble, els calellencs van remuntar un 0 a 2 en contra.


Segona A Territorial

Cruxent Edelma Calella / L’Hospitalet 4-3 A.Kumar (1’5), M.Navarro (1), R.Beneït (1’5)

Els calellencs es van avançar per 3 a 0 i van veure com l’Hospitalet va estar a punt d’emportar-se la victòria, però finalment el Cruxent Edelma es va imposar en el doble.


Tercera Territorial

Termotur Calella / Lluisos d’Horta 3-4 T.Leone (2), X.Martí (1), P.Plaza

El Termotur perd l’encontre en el doble en un partit on Tomás Leone va aconseguir dos punts.


Segona Territorial de Veterans

Ciervo / Suris Calella 6-0 J.Puig, J.Font, Y.Demin
Suris Calella / Dels Horts 2-4 J.Puig (1), J.Font, Y.Demin (1)

Dues derrotes consecutives del primer equip de veterans, que tot i això continua en 4a posició.


Tercera Territorial de Veterans

Ag Veterans Calella / Dels Horts 4-2 X.Carbó (2), R.Martínez (2), Q.Mallorquí
Collbató / Ag Veterans Calella 3-4 X.Carbó (1’5), R.Martínez (2’5), J.A.Febrer

El segon equip de veterans calellenc suma dues grans victòries que el situen en la 5a plaça de la lliga regular.


Circuit Promeses

Calella va acollir els nivell K, L, M i N del Circuit Promeses en aquesta nova fase. Un total de 96 participants entre els 4 nivells.

Per part del club, en aquesta fase van participar: Aman Kumar, Tomás Leone, Mariona Garrido, Xavier Abio, Mateu Villaret, Pol Villaret, Alex Martínez, Mickey Muñoz, Joan RIpoll, Axel Codina, Meritxell Montull, Pau Arderiu, Aniol Roca i Joel Cervantes.

Aiko Sánchez, Marc Muñoz i Miguel Muñoz van ser baixa