Primera Estatal Masculina

Termotur Calella / Badalona 4-2 A.Mallorquí (2), A.Martínez (1), A.Arcos (1)

Excel·lent partit del primer equip calellenc a la pista del líder, el CTT Badalona, que serveix per posar pressió en la classificació, tot i que es perdés l’average particular per un set.

Adrià Mallorquí es va convertir en el millor jugador del partit, donant la sorpresa quan amb 1 a 0 a favor del Badalona, es va desfer de Pere Navarro, que encara estava imbatut en la categoria. Després va ser l’encarregat de certificar la victòria derrotant a Jordi Miranda per 3 a 0.

Albert Arcos i Abel Martínez també van fer un gran partit i van sumar un punt cadascú, el d’Arcos també sobre Navarro.


Segona Estatal Masculina

Sallent / Termotur Calella 5-1 J.Pedemonte, M.Riudavets (1), O.Llimós 

El Termotur Calella, sense Aitor Puig, cau clarament a la pista del Sallent i s’allunya de forma quasi definitva de la possiblitat d’ascens de categoria.


Preferent Territorial

Olesa / Termotur Calella 4-2 J.Basart (2), F.Riera, J.Sánchez

Tot i el bon partit de Jaume Basart, l’equip de preferent cau a la pista de l’Olesa per 4 a 2.


Primera Territorial

Ateneu / Cruxent Edelma Calella 2-4 J.Puig (1), I.Domínguez (1), Y.Demin (2)

Els de primera segueixen amb la seva bona línia de resultats i s’imposen a l’Ateneu per 2 a 4 amb dos punts de Yuri Demin.


Segona A Territorial

Ateneu / Cruxent Edelma Calella 6-0 A.Matas, N.Matas, M.Navarro

Segona derrota consecutiva del Cruxent Edelma de 2a A que hauran de guanyar aquesta setmana si no es volen allunyar de les places capdavanteres


Segona B Territorial

Aliança Lliçà / Escola TT Calella 5-1 C.Pérez (1), D.Cortés, A.Wisse 

Dura derrota de l’equip calellenc al camp de l’Aliança de Lliçà


3a Territorial

Sallent / Cruxent Edelma Calella 1-5 A.Kumar (2), T.Leone (2), X.Martí (1)

Gran victòria del Cruxent Edelma Calella a la pista del Sallent.


Veterans 2a Territorial (Fase d’ascens)

Suris Calella / Cercle de Gràcia 4-2 J.Sánchez (1), Y.Demin (1), J.Font (2)

Bon partit de Jordi Font, que lidera una nova victòria en la fase d’ascens a primera territorial de veterans.


Veterans 3a Territorial (Fase de descens)

El Ciervo / Ag Veterans Calella 6-0 R.Martínez, J.Riudavets, P.Plaza

Dura derrota a la pista d’un rival molt més experimentat.


Circuit Promeses

Calella va acollir una nova fase del circuit promeses, amb la participació d’Ian Domínguez, Aman Kumar, Tomàs Leone, Alex Martínez, Mateu Villaret i Joel Cervantes.